Pohľady

Pôdorys

Cena

ČO OBSAHUJE CENA DOMU (pdf)

Popis

Obytné miestnosti: 4
Úžitková plocha: 134,90 m²
Zastavaná plocha: 157,15 m²
Forest je jednopodlažný rodinný dom prestrešený plochou alt. pultovou strechou spádovanou na východnú stranu. Vchod do domu je umiestený v závetrí na južnej strane, po vstupe do zádveria, odkiaľ je prístupná kúpeľňa a technická miestnosť nasleduje obývacia izba spojená s kuchyňou, ktoré tvoria dennú časť domu. V nočnej časti sa nachádzajú dve samostatné izby, spálňa a kúpeľňa, z viacerých izieb je možný priamy vstup na terasu. Súčasťou domu je aj garáž pre jedno osobné auto..

KOMPLETNÁ PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA OBSAHUJE:

Architektonická časť, sprievodná a technická správa, výkresy v mierke 1:50 a to: pôdorysy všetkých podlaží, pôdorysy základov, výkres krovu a strechy, rezy, pohľady, výkaz stavebných otvorov, vizualizácia, statika, vykurovanie, zdravotechnika, elektroinštalácie, vzduchotechnika, tepelno-technický posudok, požiarna bezpečnosť.

ZMENY V PROJEKTE:

Radi Vám katalógový projekt prispôsobíme podľa Vašich želaní. Či už ide o väčšie alebo menšie úpravy projektu. Po prekonzultovaní sa dohodneme na najlepšom možnom riešení. Dom z katalógu sa môže teda stať minulosťou, a pomocou individuálneho prístupu a konzultáciou medzi investorom a stavebníkom príde k spoločnej dohode. Úpravy v projektových dokumentáciách riešime osobnými konzultáciami.

Sídlo spoločnosti: Platanová 3, 010 07 Žilina
V prípade záujmu o osobné stretnutie nás kontaktujte na čísle: +421 940 421 712
Copyright © 2020 Jakub Semko