Pohľady

Pôdorys

Cena

ČO OBSAHUJE CENA DOMU (pdf)

Popis

Obytné miestnosti: 4
Úžitková plocha: 143,75 m²
Zastavaná plocha: 103,30 m²
Lucas je dvojpodlažný rodinný dom s priestrannou terasou prestrešený sedlovou strechou. Po vstupe do domu je zo zádveria prístupné samostatné WC, zo zádveria sa vstupuje do chodby na ktorú nadväzuje technická miestnosť, kuchyňa so špajzou a obývacia izba s jedálňou. Pod schodmi vedúcimi na 2.NP sa nachádza skladovací priestor. Na 2.NP sú dve izby, spálňa, šatník a kúpeľňa s WC.

KOMPLETNÁ PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA OBSAHUJE

Architektonická časť, sprievodná a technická správa, výkresy v mierke 1:50 a to: pôdorysy všetkých podlaží, pôdorysy základov, výkres krovu a strechy, rezy, pohľady, výkaz stavebných otvorov, vizualizácia, statika, vykurovanie, zdravotechnika, elektroinštalácie, vzduchotechnika, tepelno-technický posudok, požiarna bezpečnosť.

ZMENY V PROJEKTE

Radi Vám katalógový projekt prispôsobíme podľa Vašich želaní. Či už ide o väčšie alebo menšie úpravy projektu. Po prekonzultovaní sa dohodneme na najlepšom možnom riešení. Dom z katalógu sa môže teda stať minulosťou, a pomocou individuálneho prístupu a konzultáciou medzi investorom a stavebníkom príde k spoločnej dohode. Úpravy v projektových dokumentáciách riešime osobnými konzultáciami.

Sídlo spoločnosti: Platanová 3, 010 07 Žilina
V prípade záujmu o osobné stretnutie nás kontaktujte na čísle: +421 940 421 712
Copyright © 2020 Jakub Semko