Pohľady

Pôdorys

Cena

ČO OBSAHUJE CENA DOMU (pdf)

Popis

Obytné miestnosti: 5
Úžitková plocha: 125,64 m²
Zastavaná plocha: 75,50 m²
Michaela je dvojpodlažný rodinný dom prestrešený sedlovou strechou. Po vstupe do domu je z chodby prístup do technickej miestnosti, samostatného wc, skladu pod schodiskom, spálne a obývacej izby spojenou s kuchyňou a špajzou. Na 2. NP sa nachádzajú spálňa, dve izby, kúpeľňa a samostatné WC.

KOMPLETNÁ PROJEKTOVÁ DOKUMENTÁCIA OBSAHUJE:

Architektonická časť, sprievodná a technická správa, výkresy v mierke 1:50 a to: pôdorysy všetkých podlaží, pôdorysy základov, výkres krovu a strechy, rezy, pohľady, výkaz stavebných otvorov, vizualizácia, statika, vykurovanie, zdravotechnika, elektroinštalácie, vzduchotechnika, tepelno-technický posudok, požiarna bezpečnosť.

ZMENY V PROJEKTE:

Radi Vám katalógový projekt prispôsobíme podľa Vašich želaní. Či už ide o väčšie alebo menšie úpravy projektu. Po prekonzultovaní sa dohodneme na najlepšom možnom riešení. Dom z katalógu sa môže teda stať minulosťou, a pomocou individuálneho prístupu a konzultáciou medzi investorom a stavebníkom príde k spoločnej dohode. Úpravy v projektových dokumentáciách riešime osobnými konzultáciami.

Sídlo spoločnosti: Platanová 3, 010 07 Žilina
V prípade záujmu o osobné stretnutie nás kontaktujte na čísle: +421 940 421 712
Copyright © 2020 Jakub Semko